gnome-internet-radio-locator master - en to tr translation catalogue (50 entries)

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3
tr: GNOME 3 için GNOME İnternet Radyosu Konumlayıcı

en: Locate and listen to Free Internet Radio stations
tr: Ücretsiz İnternet Radyo istasyonlarını konumlayın ve dinleyin

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is a Free Software program that allows you to easily locate and listen to Free Internet Radio stations by broadcasters on the Internet with the help of a map.
tr: GNOME 3 için GNOME İnternet Radyosu Konumlayıcı; radyoları harita yardımıyla kolayca bulmanızı, internette yayınlanan Radyo istasyonlarını dinlemenizi sağlayan özgür yazılımdır.

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is developed for the GNOME 3 desktop and requires gstreamer 1.0 to be installed for listening to Free Internet Radio stations.
tr: GNOME 3 için GNOME İnternet Radyosu Konumlayıcı ile internet radyo istasyonlarını dinlemek için, GNOME 3 masaüstü ortamı ve GStreamer 1.0 gereklidir yüklü değilse yüklemek gerekir.

en: Enjoy listening to Free Internet Radio stations in GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3.
tr: GNOME 3 için GNOME İnternet Radyosu Konumlayıcı ile ücretsiz radyo istasyonları dinleme keyfini çıkarın.

en: Internet Radio Locator
tr: İnternet Radyosu Konumlayıcı

en: Locate Internet Radio Stations
tr: İnternet Radyo İstasyonlarını Konumlayın

note: Extra keywords that can be used to search for gnome-internet-radio-locator in GNOME Shell and Unity
en: Live;Radio;Program;Station;Locator;
tr: Canlı;Radyo;Programı;İstasyon;Bulucu;Konumlayıcı;

en: Failed to open %s
tr: %s açılamadı

en: Added
tr: Eklendi

en:  in
tr:  içine

note: The Stations dialog
en: New Internet Radio Station
tr: Yeni istasyon ekle

en: _Save
tr: _Kaydet

en: Station name
tr: İstasyon adı

en: Bandwidth
tr: Yayın bandı

en: City name
tr: Şehir adı

en: http://uri-to-stream/
tr: http://yayının-akış-adresi/

en: Description
tr: Açıklama

en: http://uri-to-website/
tr: http://radyonun-web-sitesi/

en: Failed to open %s.  Please install it.
tr: %s açılamadı.  Lütfen kurun.

en: New York City, NY
tr: New York Şehri, NY

en: Online
tr: Çevrim içi

en: WNYC 93.9 FM and AM 820 are New York's flagship public radio stations, broadcasting the finest programs from NPR, American Public Media, Public Radio International and the BBC World Service, as well as a wide range of award-winning local programming.
tr: WNYC 93.9 FM ve AM 820 frekansında, New York'un amiral gemisi halka açık radyo istasyonlarından olup, NPR, Amerikan Kamu Medyası, Kamu Radyo Uluslararası ve BBC Dünya Servisinden en iyi programları ve ayrıca türlü ödüllü yerel programlar yayınlamaktadır.

note: printf("Archiving program at %s\n", archive);
en: Recording from %s in %s to %s
tr: %s, %s istasyonundan %s konumuna kaydediliyor

en: An error happened trying to play %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a player for it.
tr: %s oynatmaya çalışılırken hata oldu
    Dosya yok veya uygun oynatıcı yok.

en: An error happened trying to record %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a recorder for it.
tr: %s kaydı denenirken hata oldu
    Dosya yok veya kayıt aygıtınız yok.

en: Failed to run %s (%i)
tr: %s (%i) çalıştırılamadı

en: Failed to open URL: '%s'
    Status code: %i
    Details: %s
tr: URL açılamadı: '%s'
    Durum kodu: %i
    Ayrıntılar: %s

en: Failed to open URL: '%s'
    Details: %s
tr: URL açılamadı: '%s'
    Ayrıntılar: %s

en: New Internet Radio Station
tr: Yeni İnternet Radyo İstasyonu

en: Search Internet Radio Station
tr: İnternet Radyo İstasyonu Ara

en: Search by city or drag/click on the zoomable map to listen to a radio broadcast
tr: Radyo yayınını dinlemek için şehre göre arama yapın veya yakınlaştırılabilir haritayı sürükleyin/tıklayın

en: Previous Internet Radio Station
tr: Önceki İnternet Radyo İstasyonu

en: Search
tr: Ara

en: Search Internet Radio Station
tr: İnternet Radyo İstasyonu Ara

en: Prev
tr: Önceki

en: Prev Internet Radio Station
tr: Önceki İnternet Radyo İstasyonu

en: Stations
tr: İstasyonlar

en: Next
tr: Sonraki

en: Next Internet Radio Station
tr: Sonraki İnternet Radyo İstasyonu

en: About Station
tr: İstasyon Hakkında

en: About Program
tr: Program Hakkında

note: give it the title
en: GNOME Internet Radio Locator
tr: GNOME İnternet Radyosu Konumlayıcı

en: Nothing
tr: Yok

en: New
tr: Yeni

en: Stop
tr: Dur

en: Zoom In
tr: Yakınlaştır

en: Zoom Out
tr: Uzaklaştır

en: Markers
tr: İmleyiciler

en: Exit
tr: Çıkış
