gnome-internet-radio-locator master - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3
hu: GNOME Internetrádió-kereső a GNOME 3-hoz

en: Locate and listen to Free Internet Radio stations
hu: Free Internet Radio állomások keresése és hallgatása

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is a Free Software program that allows you to easily locate and listen to Free Internet Radio stations by broadcasters on the Internet with the help of a map.
hu: A GNOME Internetrádió-kereső a GNOME 3-hoz egy szabad szoftver program, amely lehetővé teszi a műsorszolgáltatók által üzemeltetett Free Internet Radio állomások egyszerű megkeresését és hallgatását az interneten egy térkép segítségével.

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is developed for the GNOME 3 desktop and requires gstreamer 1.0 to be installed for listening to Free Internet Radio stations.
hu: A GNOME Internetrádió-kereső a GNOME 3-hoz programot a GNOME 3 asztali környezethez fejlesztették, és a GStreamer 1.0 telepítése szükséges a Free Internet Radio állomások meghallgatásához.

en: Enjoy listening to Free Internet Radio stations in GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3.
hu: Élvezze a Free Internet Radio állomások hallgatást a GNOME Internetrádió-kereső a GNOME 3-hoz programmal.

en: Internet Radio Locator
hu: Internetrádió-kereső

en: Locate Internet Radio Stations
hu: Internetes rádióállomások felderítése

note: Extra keywords that can be used to search for gnome-internet-radio-locator in GNOME Shell and Unity
en: Live;Radio;Program;Station;Locator;
hu: Élő;Rádió;Program;Állomás;Felderítő;

en: Failed to open %s
hu: Nem sikerült megnyitni: %s

en: Added
hu: Hozzáadva

en:  in
hu:  itt:

note: The Stations dialog
en: New Internet Radio Station
hu: Új internetes rádióállomás

en: _Save
hu: _Mentés

en: Station name
hu: Állomás neve

en: Bandwidth
hu: Sávszélesség

en: City name
hu: Város neve

en: http://uri-to-stream/
hu: http://adatfolyam-uri/

en: Description
hu: Leírás

en: http://uri-to-website/
hu: http://weboldal-uri/

en: Failed to open %s.  Please install it.
hu: Nem sikerült megnyitni: %s. Kérjük, telepítse.

en: Online
hu: Elérhető

en: WNYC 93.9 FM and AM 820 are New York's flagship public radio stations, broadcasting the finest programs from NPR, American Public Media, Public Radio International and the BBC World Service, as well as a wide range of award-winning local programming.
hu: A WNYC 93.9 FM és az AM 820 New York nyilvános rádióállomásainak zászlóshajói, amelyek az NPR, az American Public Media, a Public Radio International és a BBC World Service, valamint díjnyertes helyi műsorok legjobb programjait sugározzák.

note: printf("Archiving program at %s\n", archive);
en: Recording from %s in %s to %s
hu: Rögzítés innen: %s, itt: %s, ide: %s

en: An error happened trying to play %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a player for it.
hu: Hiba történt a(z) %s lejátszási kísérlete közben.
    Vagy nem létezik a fájl, vagy nincs lejátszója hozzá.

en: An error happened trying to record %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a recorder for it.
hu: Hiba történt a(z) %s rögzítési kísérlete közben.
    Vagy nem létezik a fájl, vagy nincs felvevője hozzá.

en: Failed to run %s (%i)
hu: Nem sikerült a(z) %s futtatása (%i)

en: Failed to open URL: '%s'
    Status code: %i
    Details: %s
hu: Az URL megnyitása nem sikerült: „%s”
    Állapotkód: %i
    Részletek: %s

en: Failed to open URL: '%s'
    Details: %s
hu: Az URL megnyitása nem sikerült: „%s”
    Részletek: %s

en: New Internet Radio Station
hu: Új internetes rádióállomás

en: Search Internet Radio Station
hu: Internetes rádióállomás keresése

en: Search by city or drag/click on the zoomable map to listen to a radio broadcast
hu: Keressen város szerint, illetve mozgassa vagy kattintson rá a nagyítható térképre a rádióadás hallgatásához

en: Previous Internet Radio Station
hu: Előző internetes rádióállomás

en: Search
hu: Keresés

en: Search Internet Radio Station
hu: Internetes rádióállomás keresése

en: Prev
hu: Előző

en: Prev Internet Radio Station
hu: Előző internetes rádióállomás

en: Stations
hu: Állomások

en: Next
hu: Következő

en: Next Internet Radio Station
hu: Következő internetes rádióállomás

en: About Station
hu: Az állomás névjegye

en: About Program
hu: A program névjegye

note: give it the title
en: GNOME Internet Radio Locator
hu: GNOME Internetrádió-kereső

en: Nothing
hu: Semmi

en: New
hu: Új

en: Stop
hu: Leállítás

en: Zoom In
hu: Nagyítás

en: Zoom Out
hu: Kicsinyítés

en: Markers
hu: Jelölők

en: Exit
hu: Kilépés
