gnome-internet-radio-locator master - en to sl_SI translation catalogue (14 entries)

en: GNOME Internet Radio Locator
sl_SI: Iskalnik spletnih radijskih postaj za GNOME

en: Listen to and record from Internet radio
sl_SI: Poslušanje in snemanje spletnih radijskih postaj

en: GNOME Internet Radio Locator allows users to easily find and listen to live radio programs on radio broadcasters on the Internet.
sl_SI: Iskalnik spletnih radijskih postaj omogoča uporabnikom enostavno iskanje in poslušanje radijskega programa v živo prek interneta.

en: GNOME Internet Radio Locator is developed for the GNOME desktop and requires gstreamer 1.0 to be installed for playback of supported radio stations.
sl_SI: Iskalnik spletnih radijskih postaj je program, razvit za namizje GNOME in zahteva namestitev paketa gstreamer 1.0 za predvajanje podprtih radijskih postaj.

en: Enjoy listening to and recording from supported Internet Radio stations in GNOME Internet Radio Locator.
sl_SI: Uživajte v poslušanju in shanjevanju posnetkov z internetnih radijskih postaj.

en: Internet Radio Locator
sl_SI: Iskalnik spletnih radijskih postaj

en: Locate Internet Radio Stations
sl_SI: Iskanje spletnih radijskih postaj

note: Extra keywords that can be used to search for gnome-internet-radio-locator in GNOME Shell and Unity
en: Live;Radio;Program;Station;Locator;
sl_SI: radio;program;postaje;iskalnik;v živo;glasba;FM;AM;

note: printf("Archiving program at %s\n", archive);
en: Recording from %s in %s to %s
sl_SI: Poteka snemanje %s v %s do %s

en: An error happened trying to play %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a player for it.
sl_SI: Med poskusom predvajanja %s je prišlo do napake.
    Datoteka morda ne obstaja, ali pa ni ustreznega predvajalnika.

en: An error happened trying to record %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a recorder for it.
sl_SI: Med poskusom snemanja %s je prišlo do napake.
    Datoteka morda ne obstaja, ali pa ni ustreznega snemalnika.

en: Failed to run %s (%i)
sl_SI: Zaganjanje %s je spodletelo (%i)

en: Failed to open URL: '%s'
    Status code: %i
    Details: %s
sl_SI: Odpiranje naslova URL je spodletelo: »%s«
    Koda stanja: %i
    Podrobnosti: %s

en: Failed to open URL: '%s'
    Details: %s
sl_SI: Odpiranje naslova URL je spodletelo: »%s«
    Podrobnosti: %s
