gnome-internet-radio-locator master - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42
uk: Визначник інтернет-радіо 12 для GNOME 42

en: Locate and listen to Free Internet Radio stations
uk: Знаходьте і слухайте вільні інтернет-радіостанції

en: GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42 is a Free Software program that allows you to easily locate and listen to Free Internet Radio stations by broadcasters on the Internet with the help of a map.
uk: «Визначник інтернет-радіо 12 для GNOME 42» — вільна програма, за допомогою якої ви можете без проблем знайти за допомогою карти і послухати вільні інтернет-радіостанції від трансляторів у інтернеті.

en: GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42 is developed for the GNOME 42 desktop and requires gstreamer 1.0 to be installed for streaming the Free Internet Radio stations.
uk: «Визначник інтернет-радіо 12 для GNOME 42» розроблено для середовища GNOME 42. Для його роботи і потокового прослуховування вільних інтернет-радіостанцій слід встановити gstreamer 1.0.

en: Enjoy listening to Free Internet Radio stations in GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42.
uk: Насолоджуйтеся прослуховуванням вільних інтернет-радіостанцій за допомогою «Визначника інтернет-радіо 12 для GNOME 42».

en: Internet Radio Locator
uk: Визначник інтернет-радіо

en: Locate Internet Radio Stations
uk: Пошук інтернет-радіостанцій

note: Extra keywords that can be used to search for gnome-internet-radio-locator in GNOME Shell and Unity
en: Live;Radio;Program;Station;Locator;
uk: Live;Radio;Program;Station;Locator;інтерактив;радіо;програма;станція;визначник;пошук;

en: Failed to open %s
uk: Не вдалося відкрити %s

note: Translators: first %s is station name and second %s is station location
en: Added %s in %s
uk: Додано %s у %s

note: The Stations dialog
en: New Internet Radio Station
uk: Нова інтернет-радіостанція

en: _Save
uk: З_берегти

en: Station name
uk: Назва станції

en: Bandwidth
uk: Ширина каналу

en: City name
uk: Назва міста

en: http://uri-to-stream/
uk: http://адреса-потоку/

en: Description
uk: Опис

en: http://uri-to-website/
uk: http://адреса-сайта/

en: Failed to open %s.  Please install it.
uk: Не вдалося відкрити %s. Будь ласка, встановіть цю програму.

en: New York City, NY
uk: Нью-Йорк, штат Нью-Йорк

en: Online
uk: У мережі

en: WNYC 93.9 FM and AM 820 are New York's flagship public radio stations, broadcasting the finest programs from NPR, American Public Media, Public Radio International and the BBC World Service, as well as a wide range of award-winning local programming.
uk: WNYC 93.9 FM та AM 820 є провідними громадським радіостанціями Нью-Йорка, які транслюють найкращі програми з NPR, American Public Media, Public Radio International та всесвітньої служби BBC, а також широкий діапазон місцевих програм, які є переможницями різноманітних конкурсів.

en: Exit after T seconds. Default: 30
uk: Вийти після вказаної кількості секунд. Типове значення: 30

en: Only report location update after T seconds. Default: 0 (report new location without any delay)
uk: Звітувати щодо оновлення місця лише після вказаної кількості секунд. Типове значення: 0 (повідомляти про нове місце без затримки)

en: Request accuracy level A. Country = 1, City = 4, Neighborhood = 5, Street = 6, Exact = 8.
uk: Вимагати рівня точності A. Країна = 1, місто = 4, сусідня місцевість = 5, вулиця = 6, точно = 8.

note: printf("Archiving program at %s\n", archive);
en: Recording from %s in %s to %s
uk: Записуємо з %s у %s до %s

en: An error happened trying to play %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a player for it.
uk: Під час спроби відтворити %s сталася помилка
    Або такого файла не існує, або у вас немає засобів відтворення для нього.

en: An error happened trying to record %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a recorder for it.
uk: Під час спроби записати %s сталася помилка
    Або такого файла не існує, або у вас немає засобів записування для нього.

en: Failed to run %s (%i)
uk: Не вдалося запустити %s (%i)

en: Failed to open URL: '%s'
    Status code: %i
    Details: %s
uk: Не вдалося відкрити адресу: «%s»
    Код стану: %i
    Подробиці: %s

en: Failed to open URL: '%s'
    Details: %s
uk: Не вдалося відкрити адресу: «%s»
    Подробиці: %s

en: New Internet Radio Station
uk: Нова інтернет-радіостанція

en: Search Internet Radio Station
uk: Шукати інтернет-радіостанцію

en: Search by city or drag/click on the zoomable map to listen to a radio broadcast
uk: Шукайте за містом або перетягніть і клацніть на масштабованій карті, щоб почати прослуховування радіотрансляції

en: Previous Internet Radio Station
uk: Попередня інтернет-радіостанція

en: Search
uk: Пошук

en: Search Internet Radio Station
uk: Шукати інтернет-радіостанції

en: Prev
uk: Назад

en: Prev Internet Radio Station
uk: Попередня інтернет-радіостанція

en: Stations
uk: Станції

en: Next
uk: Далі

en: Next Internet Radio Station
uk: Наступна інтернет-радіостанція

en: About Station
uk: Про станцію

en: About Program
uk: Про програму

en: Nothing
uk: Нічого

note: give it the title
en: GNOME Internet Radio Locator
uk: Визначник інтернет-радіо для GNOME

en: New
uk: Створити

en: Discover Location
uk: Вивчення місцевості

en: Stop
uk: Зупинити

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Markers
uk: Позначки

en: Exit
uk: Вийти
