gnome-internet-radio-locator master - en to sr translation catalogue (51 entries)

en: GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42
sr: Гномов проналазач интернет радиа 12 за Гном 42

en: Locate and listen to Free Internet Radio stations
sr: Пронађите и слушајте слободне радио станице на интернету

en: GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42 is a Free Software program that allows you to easily locate and listen to Free Internet Radio stations by broadcasters on the Internet with the help of a map.
sr: Гномов проналазач интернет радиа 12 за Гном 42 је програм слободног софтвера који вам омогућава да с лакоћом нађете и слушате слободне Интернет радио станице емитера на Интернету уз помоћ карте.

en: GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42 is developed for the GNOME 42 desktop and requires gstreamer 1.0 to be installed for streaming the Free Internet Radio stations.
sr: Гномов проналазач интернет радиа 12 за Гном 42 је направљен за радну површ Гнома 42 и захтева да је инсталиран „gstreamer“ 1.0 за пуштање токова слободних Интернет радио станица.

en: Enjoy listening to Free Internet Radio stations in GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42.
sr: Уживајте слушајући слободне Интернет радио станице у Гномовом проналазачу интернет радиа 12 за Гном 42.

en: Internet Radio Locator
sr: Проналазач интернет радиа

en: Locate Internet Radio Stations
sr: Пронађите радио станице на интернету

note: Extra keywords that can be used to search for gnome-internet-radio-locator in GNOME Shell and Unity
en: Live;Radio;Program;Station;Locator;
sr: радио;уживо;програм;станица;проналазач;Live;Radio;Program;Station;Locator;

en: Failed to open %s
sr: Нисам успео да отворим „%s“

note: Translators: first %s is station name and second %s is station location
en: Added %s in %s
sr: Додадох „%s“ у „%s“

note: The Stations dialog
en: New Internet Radio Station
sr: Нова Интернет радио станица

en: _Save
sr: _Сачувај

en: Station name
sr: Назив станице

en: Bandwidth
sr: Опсег

en: City name
sr: Име града

en: Description
sr: Опис

en: Failed to open %s.  Please install it.
sr: Нисам успео да отворим „%s“.  Инсталирајте га.

en: New York City, NY
sr: Град Њујорк, NY

en: Online
sr: На мрежи

en: WNYC 93.9 FM and AM 820 are New York's flagship public radio stations, broadcasting the finest programs from NPR, American Public Media, Public Radio International and the BBC World Service, as well as a wide range of award-winning local programming.
sr: WNYC 93.9 FM и AM 820 јесу Њујоршке главне јавне радио станице, које емитују најбоље програме са NPR-а, америчких јавних медија, јавног међународног радиа и услуге „BBC World“-а, као и широк спектар награђиваних локалних програма.

en: Exit after T seconds. Default: 30
sr: Излази након T секунде. Основно је: 30

en: Only report location update after T seconds. Default: 0 (report new location without any delay)
sr: Само пријављује освежење места након T секунде. Основно је: 0 (пријављује ново место без икаквог застоја)

en: Request accuracy level A. Country = 1, City = 4, Neighborhood = 5, Street = 6, Exact = 8.
sr: Захтева ниво тачности A. Држава = 1, Град = 4, Околина = 5, Улица = 6, Тачно = 8.

note: printf("Archiving program at %s\n", archive);
en: Recording from %s in %s to %s
sr: Снимам са „%s“ у %s у %s

en: An error happened trying to play %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a player for it.
sr: Дошло је до грешке приликом покушаја пуштања „%s“
    Или датотека не постоји, или немате програм за њу.

en: An error happened trying to record %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a recorder for it.
sr: Дошло је до грешке приликом покушаја снимања „%s“
    Или датотека не постоји, или немате програм за њу.

en: Failed to run %s (%i)
sr: Нисам успео да покренем „%s“ (%i)

en: Failed to open URL: '%s'
    Status code: %i
    Details: %s
sr: Нисам успео да отворим адресу: '%s'
    Шифра стања: %i
    Појединости: %s

en: Failed to open URL: '%s'
    Details: %s
sr: Нисам успео да отворим адрсеу: '%s'
    Појединости: %s

en: New Internet Radio Station
sr: Нова интернет радио станица

en: Search Internet Radio Station
sr: Тражите радио станице на интернету

en: Search by city or drag/click on the zoomable map to listen to a radio broadcast
sr: Тражите према граду или превуците/кликните на увеличавајућу карту да слушате радио емитовање

en: Previous Internet Radio Station
sr: Претходна Интернет радио станица

en: Search
sr: Тражи

en: Search Internet Radio Station
sr: Тражите радио станице на интернету

en: Prev
sr: Прет

en: Prev Internet Radio Station
sr: Претходна Интернет радио станица

en: Stations
sr: Станице

en: Next
sr: След

en: Next Internet Radio Station
sr: Следећа Интернет радио станица

en: About Station
sr: О станици

en: About Program
sr: О пограму

en: Nothing
sr: Ништа

note: give it the title
en: GNOME Internet Radio Locator
sr: Гномов проналазач интернет радиа

en: New
sr: Нова

en: Discover Location
sr: Откриј локацију

en: Stop
sr: Заустави

en: Zoom In
sr: Увећај

en: Zoom Out
sr: Умањи

en: Markers
sr: Обилеживачи

en: Exit
sr: Изађи
