gnome-internet-radio-locator master - en to fur translation catalogue (51 entries)

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3
fur: Localizadôr di internet-radio di GNOME par GNOME 3

en: Locate and listen to Free Internet Radio stations
fur: Localize e scolte lis stazions radio di internet gratuitis

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is a Free Software program that allows you to easily locate and listen to Free Internet Radio stations by broadcasters on the Internet with the help of a map.
fur: Localizadôr di internet-radio di GNOME par GNOME 3 al è un software libar che al permet di cjatâ e scoltâ facilmentri su internet, cul jutori di une mape, lis stazions radio gratuitis di internet, par emitent.

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is developed for the GNOME 3 desktop and requires gstreamer 1.0 to be installed for listening to Free Internet Radio stations.
fur: Localizadôr di internet radio di GNOME par GNOME 3 al è svilupât pal scritori GNOME 3 e al à bisugne di gstreamer 1.0 par jessi instalât e scoltâ lis stazions radio di internet gratuitis.

en: Enjoy listening to Free Internet Radio stations in GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3.
fur: Gjolt a scoltâ lis stazions radio di internet gratuitis in Localizadôr di internet radio di GNOME par GNOME 3.

en: Internet Radio Locator
fur: Localizadôr di internet-radio

en: Locate Internet Radio Stations
fur: Cjate lis stazions radio di internet

note: Extra keywords that can be used to search for gnome-internet-radio-locator in GNOME Shell and Unity
en: Live;Radio;Program;Station;Locator;
fur: Live;Radio;Program;Stazion;Localizadôr;

en: Failed to open %s
fur: No si è rivâts a vierzi %s

note: Translators: first %s is station name and second %s is station location
en: Added %s in %s
fur: Zontade %s in %s

note: The Stations dialog
en: New Internet Radio Station
fur: Gnove stazion radio di internet

en: _Save
fur: _Salve

en: Station name
fur: Non de stazion

en: Bandwidth
fur: Largjece di bande

en: City name
fur: Non citât

en: http://uri-to-stream/
fur: http://uri-dal-flus/

en: Description
fur: Descrizion

en: http://uri-to-website/
fur: http://uri-dal-sît-web/

en: Failed to open %s.  Please install it.
fur: No si è rivâts a vierzi %s.  Instalilu.

en: New York City, NY
fur: Citât di New York, NY

en: WNYC 93.9 FM and AM 820 are New York's flagship public radio stations, broadcasting the finest programs from NPR, American Public Media, Public Radio International and the BBC World Service, as well as a wide range of award-winning local programming.
fur: WNYC 93.9 FM e AM 820 a son lis principâls stazions radio publichis di New York, a trasmetin i miôrs programs come NPR, American Public Media, Public Radio International e il BBC World Service, cussì ancje une grande schirie di premiâts programs locâi.

note: printf("Archiving program at %s\n", archive);
en: Recording from %s in %s to %s
fur: Daûr a regjistrâ di %s in %s a %s

en: An error happened trying to play %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a player for it.
fur: Si è verificât un erôr cirint di riprodusi %s
    O nol esist il file o no si à un letôr par chel.

en: An error happened trying to record %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a recorder for it.
fur: Si è verificât un erôr cirint di regjistrâ %s
    O nol esist il file o no si à un regjistradôr par chel.

en: Failed to run %s (%i)
fur: No si è rivâts a eseguî %s (%i)

en: Failed to open URL: '%s'
    Status code: %i
    Details: %s
fur: No si è rivâts a vierzi l'URL: '%s'
    Codiç di stât: %i
    Detais: %s

en: Failed to open URL: '%s'
    Details: %s
fur: No si è rivâts a vierzi l'URL: '%s'
    Detais: %s

en: Exit after T seconds. Default: 30
fur: Jes dopo T seconts. Predefinît: 30

en: Only report location update after T seconds. Default: 0 (report new location without any delay)
fur: Segnale l'inzornament de posizion dome dopo T seconts. Predefinît: 0 (segnale la gnove posizion cence nissun ritart)

en: Request accuracy level A. Country = 1, City = 4, Neighborhood = 5, Street = 6, Exact = 8.
fur: Domande il nivel di precision A. Nazion = 1, Citât =4, Vicinât = 5, Vie = 6, Esate = 8.

en: New Internet Radio Station
fur: Gnove stazion radio di internet

en: Search Internet Radio Station
fur: Cîr stazion radio di internet

en: Search by city or drag/click on the zoomable map to listen to a radio broadcast
fur: Cîr par citât o strissine/fâs clic su la mape che si pues ingrandî par scoltâ une trasmission radio

en: Previous Internet Radio Station
fur: Stazion radio di internet precedente

en: Search
fur: Cîr

en: Search Internet Radio Station
fur: Cîr stazion radio di internet

en: Prev
fur: Prec.

en: Prev Internet Radio Station
fur: Stazion radio di internet prec.

en: Stations
fur: Stazions

en: Next
fur: Sucessive

en: Next Internet Radio Station
fur: Stazion radio di internet sucessive

en: About Station
fur: Informazions stazion

en: About Program
fur: Informazions program

note: give it the title
en: GNOME Internet Radio Locator
fur: Localizadôr di internet-radio di GNOME

en: Nothing
fur: Nuie

en: New
fur: Gnove

en: Stop
fur: Ferme

en: Zoom In
fur: Ingrandìs

en: Zoom Out
fur: Impiçulìs

en: Markers
fur: Marcadôrs

en: Exit
fur: Jes
