gnome-internet-radio-locator master - en to eu translation catalogue (52 entries)

en: GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42
eu: GNOME Internet Radio Locator 12 aplikazioa GNOME 42 bertsiorako

en: Locate and listen to Free Internet Radio stations
eu: Aurkitu eta entzun interneteko irrati-estazio libreak

en: GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42 is a Free Software program that allows you to easily locate and listen to Free Internet Radio stations by broadcasters on the Internet with the help of a map.
eu: GNOME 42 bertsiorako GNOME Internet Radio Locator 12 aplikazioa software librea da. Interneteko irrati libreak bilatzen eta entzuten laguntzen du, mapa baten bidez.

en: GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42 is developed for the GNOME 42 desktop and requires gstreamer 1.0 to be installed for streaming the Free Internet Radio stations.
eu: GNOME Internet Radio Locator 12 aplikazioa GNOME 42 mahaigainerako garatu da eta gstreamer 1.0 instalatuta egotea behar du interneteko irrati-estazio libreen korronteak jasotzeko.

en: Enjoy listening to Free Internet Radio stations in GNOME Internet Radio Locator 12 for GNOME 42.
eu: Gozatu interneteko irrati-estazio libreak entzuten GNOME 42rako Internet Radio Locator 12 aplikazioarekin.

en: Internet Radio Locator
eu: Interneteko irratien bilatzailea

en: Locate Internet Radio Stations
eu: Aurkitu interneteko irrati-estazioak

note: Extra keywords that can be used to search for gnome-internet-radio-locator in GNOME Shell and Unity
en: Live;Radio;Program;Station;Locator;
eu: Zuzenean;Irratia;Programa;Estazioa;Bilatzailea;

en: Failed to open %s
eu: Huts egin du %s irekitzeak

note: Translators: first %s is station name and second %s is station location
en: Added %s in %s
eu: %s gehitu da hemen: %s

note: The Stations dialog
en: New Internet Radio Station
eu: Interneteko irrati berria

en: _Save
eu: _Gorde

en: Station name
eu: Estazioaren izena

en: Bandwidth
eu: Banda-zabalera

en: City name
eu: Hiriaren izena

en: http://uri-to-stream/
eu: http://korrontearen-uri-a/

en: Description
eu: Azalpena

en: http://uri-to-website/
eu: http://webgunearen-uri-a/

en: Failed to open %s.  Please install it.
eu: Huts egin du %s irekitzeak. Instalatu ezazu.

en: http://fm939.wnyc.org/wnycfm
eu: http://www.magnatune.com/

en: Online
eu: Konektatuta

en: WNYC 93.9 FM and AM 820 are New York's flagship public radio stations, broadcasting the finest programs from NPR, American Public Media, Public Radio International and the BBC World Service, as well as a wide range of award-winning local programming.
eu: WNYC 93.9 FM eta AM 820 New York hiriko irrati-estazio publiko nagusiak dira. NPR, American Public Media, Public Radio International eta BBC World Service zerbitzuetako programarik onenak emititzen ditu, eta baita askotariko programa lokalak sari-irabazleak ere.

en: Exit after T seconds. Default: 30
eu: Irten T segundo ondoren. Balio lehenetsia: 30

en: Only report location update after T seconds. Default: 0 (report new location without any delay)
eu: Kokalekuen eguneratzea T segundo ondoren soilik jakinarazi. Balio lehenetsia: = (kokaleku berriak atzerapenik gabe jakinarazi)

en: Request accuracy level A. Country = 1, City = 4, Neighborhood = 5, Street = 6, Exact = 8.
eu: Eskariaren A doitasun-maila. Herrialdea = 1, Hiria = 4, Auzoa = 5, Kalea = 6, Zehatza = 8.

note: printf("Archiving program at %s\n", archive);
en: Recording from %s in %s to %s
eu: Grabatzen hemendik: %s hemen: %s hona: %s

en: An error happened trying to play %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a player for it.
eu: Errorea gertatu da %s erreproduzitzen saiatzean
    Fitxategi hori ez dago edo ez duzu erreproduzigailurik hartarako.

en: An error happened trying to record %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a recorder for it.
eu: Errorea gertatu da %s grabatzen saiatzean
    Fitxategi hori ez dago edo ez duzu grabagailurik hartarako.

en: Failed to run %s (%i)
eu: Huts egin du %s exekutatzeak (%i)

en: Failed to open URL: '%s'
    Status code: %i
    Details: %s
eu: Huts egin du honako URLa irekitzeak: '%s'
    Egoera-kodea: %i
    Xehetasunak: %s

en: Failed to open URL: '%s'
    Details: %s
eu: Huts egin du honako URLa irekitzeak: '%s'
    Xehetasunak: %s

en: New Internet Radio Station
eu: Interneteko irrati berria

en: Search Internet Radio Station
eu: Bilatu interneteko irrati-estazioak

en: Search by city or drag/click on the zoomable map to listen to a radio broadcast
eu: Bilatu hiriaren arabera edo arrastatu/jaregin mapan irrati bat entzuteko

en: Previous Internet Radio Station
eu: Aurreko interneteko irrati-estazioa

en: Search
eu: Bilatu

en: Search Internet Radio Station
eu: Bilatu interneteko irrati-estazioak

en: Prev
eu: Aurrekoa

en: Prev Internet Radio Station
eu: Aurreko interneteko irrati-estazioa

en: Stations
eu: Estazioak

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Next Internet Radio Station
eu: Interneteko hurrengo irrati-estazioa

en: About Station
eu: Estazioari buruz

en: About Program
eu: Programari buruz

en: Nothing
eu: Ezer ez

en: New
eu: Berria

en: Discover Location
eu: Aurkitu kokalekua

en: Stop
eu: Gelditu

en: Zoom In
eu: Handiagotu

en: Zoom Out
eu: Txikiagotu

en: Markers
eu: Markatzaileak

en: Exit
eu: Irten
