gnome-internet-radio-locator master - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Locate and listen to Free Internet Radio stations
el: Εντοπισμός και ακρόαση δωρεάν ραδιοφωνικούς σταθμούς στο διαδίκτυο

note: The Stations dialog
en: New Internet Radio Station
el: Επόμενος διαδικτυακός ραδιοφωνικός σταθμός

en: _Save
el: _Αποθήκευση

en: Station name
el: Όνομα σταθμού

en: Bandwidth
el: Εύρος ζώνης

en: City name
el: Όνομα πόλης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Online
el: Σε σύνδεση

en: Failed to run %s (%i)
el: Αποτυχία εκτέλεσης %s (%i)

en: New Internet Radio Station
el: Επόμενος διαδικτυακός ραδιοφωνικός σταθμός

en: Previous Internet Radio Station
el: Προηγούμενος διαδικτυακός ραδιοφωνικός σταθμός

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Prev
el: Προηγούμενο

en: Prev Internet Radio Station
el: Προηγούμενος διαδικτυακός ραδιοφωνικός σταθμός

en: Stations
el: Σταθμοί

en: Next
el: Επόμενο

en: Next Internet Radio Station
el: Επόμενος διαδικτυακός ραδιοφωνικός σταθμός

en: About Program
el: Περί του προγράμματος

en: New
el: Νέο

en: Stop
el: Διακοπή

en: Zoom In
el: Μεγέθυνση

en: Zoom Out
el: Σμίκρυνση

en: Exit
el: Έξοδος
