gnome-internet-radio-locator master - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3
ca: Localitzador de ràdios a Internet del GNOME 3

en: Locate and listen to Free Internet Radio stations
ca: Ubiqueu i escolteu emissores de ràdio a Internet lliures

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is a Free Software program that allows you to easily locate and listen to Free Internet Radio stations by broadcasters on the Internet with the help of a map.
ca: El Localitzador de ràdios a Internet del GNOME 3 és un programa lliure que us permetrà cercar i escoltar emissores de ràdio lliures a Internet amb l'ajuda d'un mapa.

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is developed for the GNOME 3 desktop and requires gstreamer 1.0 to be installed for listening to Free Internet Radio stations.
ca: El Localitzador de ràdios a Internet del GNOME 3 s'ha desenvolupat per a l'escriptori GNOME 3 i requereix la instal·lació del gstreamer 1.0 per a la reproducció d'emissores de ràdio d'Internet lliures.

en: Enjoy listening to Free Internet Radio stations in GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3.
ca: Passeu-ho bé escoltant emissores de ràdio a Internet lliures al Localitzador de ràdio d'Internet del GNOME per al GNOME 3.

en: Internet Radio Locator
ca: Localitzador de ràdios a Internet

en: Locate Internet Radio Stations
ca: Trobeu emissores de ràdio a Internet

note: Extra keywords that can be used to search for gnome-internet-radio-locator in GNOME Shell and Unity
en: Live;Radio;Program;Station;Locator;
ca: En directe;Ràdio;Programa;Emissora;Localitzador;

en: Failed to open %s
ca: No s'ha pogut obrir %s

note: Translators: first %s is station name and second %s is station location
en: Added %s in %s
ca: S’ha afegit %s a %s

note: The Stations dialog
en: New Internet Radio Station
ca: Emissora de ràdio a Internet nova

en: _Save
ca: _Desa

en: Station name
ca: Nom de l'emissora

en: Bandwidth
ca: Amplada de banda

en: City name
ca: Nom del municipi

en: http://uri-to-stream/
ca: http://uri-del-flux/

en: Description
ca: Descripció

en: http://uri-to-website/
ca: http://uri-del-web/

en: Failed to open %s.  Please install it.
ca: No s'ha pogut obrir %s. Instal·leu-lo si us plau.

en: New York City, NY
ca: Ciutat de Nova York, NY

en: Online
ca: En línia

en: WNYC 93.9 FM and AM 820 are New York's flagship public radio stations, broadcasting the finest programs from NPR, American Public Media, Public Radio International and the BBC World Service, as well as a wide range of award-winning local programming.
ca: WNYC 93.9 FM i AM 820 són les emissores de ràdio públiques més bones de Nova York, transmetent els millors programes de NPR, American Public Media, Public Radio International i el BBC World Service, així com una gran varietat de programes locals guardonats.

note: printf("Archiving program at %s\n", archive);
en: Recording from %s in %s to %s
ca: S'està enregistrant de %s en %s a %s

en: An error happened trying to play %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a player for it.
ca: S'ha produït un error en intentar reproduir %s
    O bé el fitxer no existeix, o bé no teniu un reproductor adequat.

en: An error happened trying to record %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a recorder for it.
ca: S'ha produït un error en intentar enregistrar %s
    O bé el fitxer no existeix, o bé no teniu un enregistrador adequat.

en: Failed to run %s (%i)
ca: No s'ha pogut executar %s (%i)

en: Failed to open URL: '%s'
    Status code: %i
    Details: %s
ca: No s'ha pogut obrir l'URL: «%s»
    Codi d'estat: %i
    Detalls: %s

en: Failed to open URL: '%s'
    Details: %s
ca: No s'ha pogut obrir l'URL: «%s»
    Detalls: %s

en: Exit after T seconds. Default: 30
ca: Surt passats T segons. Valor per defecte: 30

en: Only report location update after T seconds. Default: 0 (report new location without any delay)
ca: Informa de l’actualització de la ubicació només després de T segons. Valor per defecte: 0 (informa de la nova ubicació sense cap retard)

en: Request accuracy level A. Country = 1, City = 4, Neighborhood = 5, Street = 6, Exact = 8.
ca: Nivell A de precisió de la petició. País = 1, Població = 4, Barri = 5, Carrer = 6, Exacte = 8.

en: New Internet Radio Station
ca: Emissora de ràdio d'Internet nova

en: Search Internet Radio Station
ca: Cerca una emissora de ràdio d'Internet

en: Search by city or drag/click on the zoomable map to listen to a radio broadcast
ca: Cerqueu per municipi o arrossegueu i premeu al mapa per a escoltar una emissora de ràdio

en: Previous Internet Radio Station
ca: Emissora de ràdio d'Internet anterior

en: Search
ca: Cerca

en: Search Internet Radio Station
ca: Cerca una emissora de ràdio d'Internet

en: Prev
ca: Anterior

en: Prev Internet Radio Station
ca: Emissora de ràdio d'Internet anterior

en: Stations
ca: Emissores

en: Next
ca: Següent

en: Next Internet Radio Station
ca: Emissora de ràdio d'Internet següent

en: About Station
ca: Quant a l'emissora

en: About Program
ca: Quant al programa

note: give it the title
en: GNOME Internet Radio Locator
ca: Localitzador de ràdio d'Internet del GNOME

en: Nothing
ca: Res

en: New
ca: Nova

en: Stop
ca: Atura

en: Zoom In
ca: Amplia

en: Zoom Out
ca: Allunya

en: Markers
ca: Marcadors

en: Exit
ca: Surt
