gnome-internet-radio-locator master - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3
sk: Lokátor internetových rádií prostredia GNOME pre GNOME 3

en: Locate and listen to Free Internet Radio stations
sk: Umožňuje lokalizovať a počúvať stanice voľných internetových rádií

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is a Free Software program that allows you to easily locate and listen to Free Internet Radio stations by broadcasters on the Internet with the help of a map.
sk: Lokátor internetových rádií prostredia GNOME pre GNOME 3 je slobodný softvérový program, ktorý vám umožňuje jednoducho lokalizovať a počúvať stanice voľného internetového rádia od vysielateľov na internete pomocou mapy.

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is developed for the GNOME 3 desktop and requires gstreamer 1.0 to be installed for listening to Free Internet Radio stations.
sk: Lokátor internetových rádií prostredia GNOME pre GNOME 3 je vyvíjaný pre pracovné prostredie GNOME 3 a vyžaduje inštaláciu nástroja gstreamer 1.0, aby ste mohli počúvať voľné stanice internetových rádií.

en: Enjoy listening to Free Internet Radio stations in GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3.
sk: Užite si počúvanie voľných staníc internetových rádií v aplikácii Lokátor internetových rádií prostredia GNOME pre GNOME 3.

en: Internet Radio Locator
sk: Lokátor internetových rádií

en: Locate Internet Radio Stations
sk: Lokalizuje stanice internetových rádií

note: Extra keywords that can be used to search for gnome-internet-radio-locator in GNOME Shell and Unity
en: Live;Radio;Program;Station;Locator;
sk: naživo;rádio;program;stanica;lokátor;

en: Failed to open %s
sk: Zlyhalo otvorenie súboru %s

en: Added
sk: Pridaná

en:  in
sk:  v lokalite

note: The Stations dialog
en: New Internet Radio Station
sk: Nová stanica internetového rádia

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Station name
sk: Názov stanice

en: Bandwidth
sk: Šírka pásma

en: City name
sk: Názov mesta

en: http://uri-to-stream/
sk: http://uri-prúdu/

en: Description
sk: Popis

en: http://uri-to-website/
sk: http://uri-webovej-stránky/

en: Failed to open %s.  Please install it.
sk: Zlyhalo otvorenie súboru %s. Prosím, nainštalujte ho.

en: Online
sk: Pripojená

en: WNYC 93.9 FM and AM 820 are New York's flagship public radio stations, broadcasting the finest programs from NPR, American Public Media, Public Radio International and the BBC World Service, as well as a wide range of award-winning local programming.
sk: WNYC 93,9 FM a AM 820 sú vlajkové lode verejných rádiových staníc mesta New York. Vysielajú najlepšie programy z NPR, American Public Media, Public Radio International a BBC World Service, tak ako aj široké spektrum oceňovaných miestnych programov.

note: printf("Archiving program at %s\n", archive);
en: Recording from %s in %s to %s
sk: Nahráva sa zo stanice %s v lokalite %s do súboru %s

en: An error happened trying to play %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a player for it.
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o prehrávanie prúdu %s
    Buď súbor neexistuje, alebo nemáte preňho prehrávač.

en: An error happened trying to record %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a recorder for it.
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o nahrávanie prúdu %s
    Buď súbor neexistuje, alebo nemáte preňho nahrávač.

en: Failed to run %s (%i)
sk: Zlyhalo spustenie príkazu %s (%i)

en: Failed to open URL: '%s'
    Status code: %i
    Details: %s
sk: Zlyhalo otvorenie URL: „%s“
    Stavový kód: %i
    Podrobnosti: %s

en: Failed to open URL: '%s'
    Details: %s
sk: Zlyhalo otvorenie URL: „%s“
    Podrobnosti: %s

en: Exit after T seconds. Default: 30
sk: Skončí po T sekundách. Predvolená hodnota: 30

en: Only report location update after T seconds. Default: 0 (report new location without any delay)
sk: Iba nahlási aktualizáciu lokality po T sekundách. Predvolená hodnota: 0 (nahlásenie novej lokality bez oneskorenia)

en: Request accuracy level A. Country = 1, City = 4, Neighborhood = 5, Street = 6, Exact = 8.
sk: Vyžiada úroveň presnosti A. Krajina = 1, Mesto = 4, Štvrť = 5, Ulica = 6, Presne = 8.

en: New Internet Radio Station
sk: Nová stanica internetového rádia

en: Search Internet Radio Station
sk: Vyhľadanie stanice internetového rádia

en: Search by city or drag/click on the zoomable map to listen to a radio broadcast
sk: Vyhľadajte podľa mesta alebo pretiahnite/kliknite na priblížiteľnú mapu pre počúvanie rádiového vysielania

en: Previous Internet Radio Station
sk: Predchádzajúca stanica internetového rádia

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Internet Radio Station
sk: Vyhľadá stanicu internetového rádia

en: Prev
sk: Predchádzajúce

en: Prev Internet Radio Station
sk: Predchádzajúca stanica internetového rádia

en: Stations
sk: Stanice

en: Next
sk: Nasledujúce

en: Next Internet Radio Station
sk: Nasledujúca stanica internetového rádia

en: About Station
sk: O stanici

en: About Program
sk: O programe

note: give it the title
en: GNOME Internet Radio Locator
sk: Lokátor internetových rádií prostredia GNOME

en: Nothing
sk: Nič

en: New
sk: Nová

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Zoom In
sk: Priblížiť

en: Zoom Out
sk: Oddialiť

en: Markers
sk: Značky

en: Exit
sk: Skončiť
