gnome-internet-radio-locator master - en to hr translation catalogue (52 entries)

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3
hr: GNOME Internet radio lokator za GNOME 3

en: Locate and listen to Free Internet Radio stations
hr: Locirajte i slušajte internetske radio stanice

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is a Free Software program that allows you to easily locate and listen to Free Internet Radio stations by broadcasters on the Internet with the help of a map.
hr: GNOME Internet radio lokator za GNOME 3 je slobodan softver koji vam omogućuje da s lakoćom pronađete i slušate internetske radio stanice koje emitiraju putem interneta uz pomoć karte.

en: GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3 is developed for the GNOME 3 desktop and requires gstreamer 1.0 to be installed for listening to Free Internet Radio stations.
hr: GNOME Internet radio lokator za GNOME 3 je razvijen za GNOME 3 radnu površinu i zahtijeva gstreamer 1.0 za reprodukciju podržanih radio stanica.

en: Enjoy listening to Free Internet Radio stations in GNOME Internet Radio Locator for GNOME 3.
hr: Uživajte u slušanju podržanih internetskih radio stanica u GNOME Internet Radio Lokatoru za GNOME 3.

en: Internet Radio Locator
hr: Internet radio lokator

en: Locate Internet Radio Stations
hr: Locirajte internetske radio stanice

note: Extra keywords that can be used to search for gnome-internet-radio-locator in GNOME Shell and Unity
en: Live;Radio;Program;Station;Locator;
hr: Uživo;Radio;Program;Stanica;Lokator;

en: Failed to open %s
hr: Neuspjelo otvaranje %s

en: Added
hr: Dodano

en:  in
hr:  u

note: The Stations dialog
en: New Internet Radio Station
hr: Nova internetska radio stanica

en: _Save
hr: _Spremi

en: Station name
hr: Naziv stanice

en: Bandwidth
hr: Frekvencija

en: City name
hr: Naziv grada

en: http://uri-to-stream/
hr: http://uri-do-strujanja/

en: Description
hr: Opis

en: http://uri-to-website/
hr: http://uri-na-web-stranicu/

en: Failed to open %s.  Please install it.
hr: Neuspjelo otvaranje %s. Instalirajte ga.

en: Online
hr: Dostupan

en: WNYC 93.9 FM and AM 820 are New York's flagship public radio stations, broadcasting the finest programs from NPR, American Public Media, Public Radio International and the BBC World Service, as well as a wide range of award-winning local programming.
hr: WNYC 93.9 FM i AM 820 su njujorške vodeće javne radiostanice, emitiraju najbolji programa iz NPR-a, američkih javnih medija, javnog radija i BBC World Service, kao i širok spektar nagrađivanog lokalnog programa.

note: printf("Archiving program at %s\n", archive);
en: Recording from %s in %s to %s
hr: Snimaj s %s u %s na %s

en: An error happened trying to play %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a player for it.
hr: Dogodila se greška pri pokušaju reprodukcije %s
    Ili datoteka ne postoji, ili nemate prikladni reproduktor.

en: An error happened trying to record %s
    Either the file doesn't exist, or you don't have a recorder for it.
hr: Dogodila se greška pri pokušaju snimanja %s
    Ili datoteka ne postoji, ili nemate prikladni snimač.

en: Failed to run %s (%i)
hr: Neuspješno pokretanje %s (%i)

en: Failed to open URL: '%s'
    Status code: %i
    Details: %s
hr: Neuspješno otvaranje URL-a: '%s'
    Kôd stanja: %i
    Pojedinosti: %s

en: Failed to open URL: '%s'
    Details: %s
hr: Neuspješno otvaranje URL-a: '%s'
    Pojedinosti: %s

en: Exit after T seconds. Default: 30
hr: Zatvori nakon T sekundi. Zadano: 30

en: Only report location update after T seconds. Default: 0 (report new location without any delay)
hr: Samo prijavi nadopunu lokacije nakon T sekundi. Zadano: 0 (prijavi nove lokacije bez odgode)

en: Request accuracy level A. Country = 1, City = 4, Neighborhood = 5, Street = 6, Exact = 8.
hr: Razina točnosti zahtjeva A. Zemlja = 1, Grad =4, Susjedstvo = 5, Ulica = 6, Točnost =8.

en: New Internet Radio Station
hr: Nova internetska radio stanica

en: Search Internet Radio Station
hr: Pretraži internetsku radio stanicu

en: Search by city or drag/click on the zoomable map to listen to a radio broadcast
hr: Pretraži po gradu ili povuci/klikni na zumiranu kartu kako bi slušali radio emitiranje

en: Previous Internet Radio Station
hr: Prijašnja internetska radio stanica

en: Search
hr: Pretraži

en: Search Internet Radio Station
hr: Pretraži internetsku radio stanicu

en: Prev
hr: Prijašnja

en: Prev Internet Radio Station
hr: Prijašnja internetska radio stanica

en: Stations
hr: Stanice

en: Next
hr: Sljedeća

en: Next Internet Radio Station
hr: Sljedeća internetska radio stanica

en: About Station
hr: O stanici

en: About Program
hr: O programu

note: give it the title
en: GNOME Internet Radio Locator
hr: GNOME Internet radio lokator

en: Nothing
hr: Ništa

en: New
hr: Novo

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Zoom In
hr: Približi

en: Zoom Out
hr: Udalji

en: Markers
hr: Oznake

en: Exit
hr: Zatvori
